Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězná série pokračuje i v novém roce 2008

14. 1. 2008

Neporazitelnost trvá i po sedmém kole mistrovké soutěže KP 2.tříd

Do sedmého kola nám los přisoudil soupeře z Hluboké nad Vltavou a domácí Veselí nad Lužnicí.K prnímu zápasu jsme nastoupili v pravé poledne proti týmu  Hluboké nad Vltavou. Už v prvním vzájemném zápase, který jsme odehráli v prvním soutěžním kole, to byl vyrovnaný boj. Ale tentokrát to bylo ještě těžší. Hned od začátku na nás soupeř vlítnul a kluci nevěděli kde jim hlava stojí. Ale věděl to naštěstí Matěj v brance, a jeho zásluhou jsme nedostali v první třetině žádnou branku. Ba naopak, dvakrát se trefil Péťa a první třetinu jsme vyhráli 2 - 0. I do druhé třetiny soupeř nastoupil s odhodláním otočit výsledek. A to se jim začalo dařit, když ve 21 minutě vstřelili branku na 2 - 1. Ale musíme opět pochválit Matěje a první čtyřku včele s Vojtou, který vstřelil asi zlomový gol na 4 - 2. Do konce druhé třetiny jsme dali ještě jednu branku a stav po dvou třetinách byl 5 - 2. Třetí třetina skončila 3 - 2 , když se trefili postupně Dan, Péťa a David a tím jsme zápas dotáhli do vítězného konce. S výsledkem 8 - 4 jsme byli na konci zápasu spokojeni mnohem víc, než s předvedenou hrou. Musíme však přiznat, že soupeř byl opravdu dost silný, hlavně po fyzické stránce. A na klukách to bylo vidět po zápase, protože byli opravdu "vyťavený". Ve druhém zápasu jsme nastoupili proti domácímu celku Veselí nad Lužnicí. Za domácí celek nastupují  převážně prvňáci a to bylo znát na tempu zápasu. Kluci se přizpůsobili a hra nebyla tak rychlá a fyzicky náročná jako v prvním zápase proti Hluboké. První třetinu jsme vyhráli 4 - 0, když dal čistý hatrick David a jeden gol přidal Míša. Druhou třetinu jsme vyhráli 2 - 1 a třetí 5 - 1, takže konečné skore zápasu bylo 11 - 2. 

Sestava : Matěj Stráňka, Péťa Kolář, Míša Řezáč, Vojta Hejna, Míša Podliska, David Škoch, Daniel Pejša, Tomáš Král, , Tomáš Dušek, a Martin Šedivý.

Bodování proti Hluboké: Pejša Daniel 1 + 1, Škoch David 1 + 1, Kolář Petr 5 + 1, Podliska Michal 0 + 4, Hejna Vojta 1 + 0. 

Bodování proti Veselí: Pejša Daniel 2 + 5, Škoch David 6 + 1, Kolář Petr 1 + 2, Podliska 2 + 1.

Hodnocení : Za bojovnost v obou zápasech musíme pochválit všechny kluky. První zápas rozhodla první čtyřka ve složení "Péťa, Míša I., Míša II. a Vojta". Ve druhém zápase se naopak prosadila druhá čtyřka ve složení "David, Dan, Tomáš I.,Tomáš II a Martin". A tak to má být. Nesmíme zapomenout na Matěje v brance, který se hlavně v prvním zápase překonával a výrazně přispěl k našemu vítězství.Ještě bych chtěl pochváli menší kluky, kteří se až tak nedostanou k puku, ale přesto je to neodradí a snaží se zachytit tempo zápasu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Měli jste štěstí

(fanda z hluboký, 14. 1. 2008 10:51)

Dobrý zápas se smolným koncem pro nás